Героїв Небесної Сотні вшанували на мітингу-реквіємі в Білгород-Дністровському районі

Лютий – 2014. Події тих днів не забуде жоден українець. Тоді, в мирний час, на Майдані Незалежності лилась кров наших співвітчизників. Українці, які опинились перед обличчям смерті боролись за незалежність та єдність нашої держави, за її європейське майбутнє. Тоді в самому серці Києва гинули гідні сини України – Герої Небесної Сотні.
З нагоди Дня вшанування учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні біля адмінбудівлі райдержадміністрації 20 лютого 2019 року пройшов мітинг-реквієм, в якому прийняли участь начальник Білгород-Дністровського МУВГ та спеціалісти управління
До учасників заходу звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко: «У цей день ми схиляємо голови перед героїчним вчинком тих українців, які в 2014 році вийшли на Майдан Незалежності, аби проявити свою волю і характер. Багато хто не повернувся до дому. Вічна пам’ять борцям за європейське майбутнє нашої держави. Завдяки їх подвигу сьогодні країна змінюється: відбуваються значні реформи у сфері освіти, навчальні заклади оснащуються за кращими європейськими практиками. Сьогодні наша держава має потужну армію. Впевнений, що Герої Небесної Сотні віддали свої життя не марно. І вірю в те, що наша країна буде сильною, спроможною, єдиною та вільною».
До присутніх також звернулись командир військової частини А3955, полковник Сергій Глущенко та від молодого покоління лідер учнівського врядування, учениця районного ліцею «Пріоритет» Марина Шевченко.
Під час заходу учні ліцею випустили у небо білих голубів, які є символом миру, чистих душ, безвинно загиблих патріотів нашої землі. Також всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх полеглих синів та доньок українського народу