Eкскурсійна поїздка колективу Білгород-Дністровського МУВГ до центру етнографічного, зеленого, сільского туризму та сімейного відпочинку Фрумушика-Нова.

Цікавою була екскурсійна поїздка колективу Білгород-Дністровського МУВГ до центру етнографічного, зеленого, сільского туризму та сімейного відпочинку Фрумушика-Нова.
Назва — молдавська, в перекладі означає « Нова Гарненька».Взагалі тут є цілий туристичний комплекс-етносело, краєзнавчий музей, зоопарк, корчма, а знаходиться між селами Весела Долина і Старосельє Тарутинського району.В свій вихідний день працівники Білгород-Дністровського МУВГ мали змогу побачити типові національні подвіря 19-20 століття Бессарабії (молдавське, українське, російськое, болгарьске, німецьке, гагаузське, єврейське).Екскурсовод цікаво розповідала про побут і традиції людей різних національностей, які тут проживали в добросусідстві та злагоді.
Також мали змогу побачити мемориальный комплекс «ХОЛМ ПАМЯТИ», присвячений обездоленним мешканцям, виселенних сел Фрумушика-Нова, Рошия, Гофрумсталь, Кантемир и Зурум. На місце цих сел було побудовано воєнний полігон.
Такі поїздки дуже корисні для колективу ,адже ми повинні знати історію нашого багатонаціонального краю, щоб навчати своїх дітей традиціям та поваги до минулого,адже без минулого не має майбутнього.

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Борис Бурлак, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят
На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Борис Бурлак, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: Лариса Давидович, стоит
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, на улице и природа
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: небо, облако, дерево, трава, растение, на улице и природа