Проведення обстеження Монашенського та Карналіївського водосховищ

2.09.2019 р.комісією у складі нач. ВВО та ТЕБ Давидович Л.П., провідного інженеру відділу ВО та ТЕБ Мерзлякової Т.П., головного спеціалісту ТЕБ та НС Білгород-Дністровскої райдержадміністрації Лаврика М.А. та провідного інспектору МР ГУ ДСНС України в Одеській області Ясніцького О.О., було проведено обстеження Монашенського та Карналіївського водосховищ. Виявлено, що в результаті поломки підйомного механізму лебідки донного водовипуску на греблі Монашенського водосховища, вода з водосховища стікає в р.Алкалія.Станом на 12 год. 2.09.2019 р.рівень води в Монашенському водосховищу понизився на 0,5 м від НПР.В нижньому бꞌєфі греблі Монашенського водосховища ситуація спокійна, через скид води з водосховища рівень води в р.Алкалія піднявся на 0,2 м.
Комісією було складено акт обстеження та направлено орендарю данного водного об’єкту для усунення поломки підйомного механізму донного водоскиду та припинення аварійного скиду.
Також комісія обстежила греблю Карналіївського водосховища , виявлено 12 промоїн в тілі греблі під з\б плитами перекриття , глибиною до 1,0 м .Складено акт обстеження та направлено орендарю ТОВ « Одеському осетровому комплексу» для усунення данних фактів.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, небо, океан, ребенок, дерево, на улице, природа и вода

На изображении может находиться: 4 человека, в том числе Лариса Давидович, люди улыбаются, люди стоят, океан, небо, ребенок, трава, на улице, природа и вода

На изображении может находиться: люди стоят, небо, на улице, природа и вода

На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Лариса Давидович, люди стоят, небо, океан, обувь, облако, дерево, ребенок, на улице и природа

На изображении может находиться: растение, на улице и природа