Сьогодні ,1 квітня відбулась онлайн-нарада під головуванням директора Департаменту аграрної політики ,продовольства т а земельних відносин Одеської обласної адміністрації Стоянової А.А. за участі в.о. начальника басейнового управління річок Причорномор’я та Нижнього Дунаю Чижика О.А. та начальників міжрайонних управлінь водного господарства.
Темою проведення данної наради були тарифи на зрошувальну воду та організаційні питання проведення поливного сезону 2022 року в Одеській області. Вартість зрошувальної води в різних управліннях різна і залежить, в основному, лише від кількості затраченої електроенергії на її подачу.
Начальник Білгород-Дністровського МУВГ Бурлак Б.І аргументовано доповів про те , що більша частина вартості зрошувальної води, яка подається на поля нашим управлінням, складається з оплати за електроенергію, адже подача води здійснюється 2 підйомами (висота підйому складає 120 м ) за допомогою потужних насосів. Звернувся Борис Іванович з проханням до обладміністрації про дотацію сільгоспвиробникам на електроенергію( як це було раніше) , в такому разі вартість зрошувальної води складала б 3,5 грн. без компенсації держави вартість буде вдвічі дорожчою.Наша мета, щоб поливна вода була доступною по вартості та якісною по складу, але вартість електроенергії залишається дуже високою і на це ми не можемо вплинути.
В цьому році Білгород-Дністровським МУВГ проведено велику роботу з підготовки до поливного сезону. Відремонтовано в м.Дніпро 3 агрегати головнії насосної станції та організовано доставку відремонтованих насосів в надскладних воєнних умовах до м.Білгород-Дністровський. На НСП -10 відремонтовано агрегати та встановлено 2 додаткових , з метою збільшення подачі води з цієї насосної вдвічі для СФГ « Колос». Готуємось до поливного сезону відповідально, з надією на мир!
Возможно, это изображение (1 человек, телевизор и экран)
Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят и в помещении)