Білгород-Дністровське МУВГ продовжує підготовку до поливного сезону 2024.Ремонтні роботи йдуть за графіком, адже в кінці березня вже будуть перші подачі зрошувальної води на поля .Маємо кваліфікованих спеціалістів, підготовлено запчастини та є досвід для проведення ремонту насосно-силового обладнання.Тож працюємо , враховуючи всі моменти та нюанси, які можуть виникати в процесі інтенсивної роботи влітку.
Бути надійними , забезпечувати в повному обсязі всі замовлення наших водокористувачів щодо поливної води-ось основна мета та наше кредо! Поливний сезон 2024 року буде вдалим!
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424714894_1108262946836440_2741096513209064811_n-138x300.jpg)
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424742621_1108263003503101_1186867022470799901_n-138x300.jpg)
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424763129_1108262780169790_4957061497922853115_n-138x300.jpg)
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424933217_1108263056836429_5709759729035828829_n-138x300.jpg)