![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
13 вересня 2021 року відбулась виїзна зустріч народних депутатів України – членів Комітету з питань аграрної та земельної політики з Головою Одеської обласної державної адміністрації Гриневецьким С.Р. та Головою Одеської обласної ради Діденком Г.В.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1/16/1f30e.png)
В ході зустрічі обговорювалися актуальні питання законодавчого врегулювання функціонування меліоративних систем: практика та перспективи розвитку.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t32/1/16/1f516.png)
Делегація відвідала Білгород-Дністровську ГНС (головна насосна станція), НСП-6 та провела огляд скидного каналу 4МКД. Начальником Білгород-Дністровського МУВГ Бурлак Б.І. знову піднімалося питання модернізації з метою енергозбереження двох насосних станціях НСП-2, НСП-6 та ГНС .
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t32/1/16/1f516.png)
Після плодотворної роботи делегація була запрошена на базу СФГ «Колос».
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
В 15.00 в залі Одеської обласної державної адміністрації під головуванням Гриневецького С.Р. відбулося продовження обговорення проблемних питань зрошення з аграріями Одеської області.