“День довкілля”

????День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про День довкілля».
Найбільша шкода навколишньому природному середовищу здійснюється громадянами через низький рівень екологічної свідомості та культури поведінки на природі, їх байдужості до майбутнього нашої держави.
Зазвичай, щорічно працівники Білгород-Дністровського МУВГ активно проводять прибирання власної території та закликають органи місцевого самоврядування, громадські організації, школярів та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику, висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття біля річок та водойм.
Головна мета заходу – привернути увагу громадськості до екологічних проблем водних ресурсів, спонукати якомога більше людей до активних дій, адже вода, повітря, земля, флора та фауна – це все довкілля, величезний скарб, якій дарований людству.
Активно прийняли часть в прибиранні мешканці с.Монаші , від сміття було прибрано прибережно захисну смугу річки Алкалія та джерело Калинове.
В Саратському районі ( нині Білгород-Дністровський район) жителі села Височанське ( Бородинська громада) очистили русло річки Сака яка протікає через село.
Учні Новоселівського НВК І-ІІ ступені – ліцей (Саратська громада) провели місячник з прибирання та благоустрою річки Когильник.
Жителі села Зоря ( Саратська громада) очистили русло річки Сарата яка протікає через село та висадили дерева .
Возможно, это изображение (один или несколько человек и трава)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, трава и небо)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и трава)
Возможно, это изображение (на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит, дерево и трава)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)