Щороку , у треті вихідні вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день чистих берегів.Мета проведення –привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних обєктів та виховання дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
Спеціалісти Білгород-Дністровського МУВГ не залишились осторонь і дружно вийшли на прибирання від сміття берегу Дністровського лиману.До речі, Дністровський лиман є одним із найбільших за площею серед лиманів України, має довжину 42,5 кілометра, ширина – від 4 до 12 кілометрів, площа – 360 квадратних кілометрів.Гарні краєвиди лиману надихали на прибирання, люди зупинялись та розпитували, деякі приєднувались до акції.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
Чисті береги-це чисті водойми, маємо своїм прикладом показувати дбайливе ставлення до наших водних ресурсів!