Колектив Білгород-Дністровського МУВГ сумує з приводу смерті ветерана , першого начальника нашого управління, гарної людини та колеги Кудрявченко Петра Павловича, на 85 році життя він пішов у вічність . Майже 30 років Петро Павлович працював в нашому управлінні на різних посадах, виявляв глибокі професійні знання, відповідальність за доручену справу, вимогливість до себе та щирість і доброзичливість до колег. Петро Павлович охоче передавав свої знання, свій досвід молодим спеціалістам,за багаторічну сумлінну працю нагороджувався неодноразово грамотами та подяками.
Колектив Білгород-Дністровського МУВГ висловлює співчуття родині і близьким. Світла пам’ять про Кудрявченко Петро Павловича залишиться в серцях колег та друзів.
![Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/152318657_471045590558182_9129045009002680500_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PnD3MBoO5MoAX_luB0l&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=727a8ec61ca8d21f8caefdcaf53527fa&oe=6063A96A)