![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tc0/1/16/1f30e.png)
18 вересня 2021 року проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів».
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства підтримало ініціативу проведення такого заходу.
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png)
Було прибрано прибережна захисна смуга Дністровського лиману,
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t8f/1/16/1f986.png)
р.Дністер (РЗУ), підводящого каналу та р.Сарата на території Саратського району. Також до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»,
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tc0/1/16/1f30e.png)
долучились
– учні
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
9-А класу Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 5 ( класний керівник Хохлова Т .О.). Учнями було очищено прилеглу територію Дністровського лиману , біля причалу.
– учні
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
7-А класу КЗ «НВК «школа-гімназія з класним керівником Гаврилуцою О.Д. прибирали узбережжя Білгород-Дністровського лиману (територія від ресторану «Арго» до кафе «Скварцені»)
– учні
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, прибирали узбережжя Шаболатського лиману.
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t32/1/16/1f516.png)
Екологічна культура кожного – запорука безпечного життя на планеті. Примножувати, оберігати, не забруднювати-це ключові слова екологічної культури .
![✔](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Прикро, що біля водойм, де відпочиваючі влаштовують пікніки, так і залишається сміття, бляшанки, пакети та пляшки. Сподіваємось, що подібні заходи привернуть увагу громадян до проблеми відповідального поводження на берегах водойм. Адже чистота – це, перш за все, показник поваги до місця, в якому ми живемо, працюємо чи навчаємося Дякуємо всім, хто приєднався до акції, бажаємо гарного настрою та здоров’я.
![☘️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t87/1/16/1f340.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t87/1/16/1f340.png)