5 липня відбулась нарада Державного агентства меліорації та рибного господарства України з управліннями водного господарства під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віталія Головні.
В нараді , яка проводилась в ZOOM –форматі, прийняли участь начальник Білгород-Дністровського МУВГ Бурлак Б.І та головні спеціалісти управління. Керівництво Державного агентства меліорації та рибного господарства України в робочому порядку заслухало начальників управлінь з актуальних питань подачі води на площі зрошення, стан фінансування управлінь, проблемні питання., роботу вебсайтів управлінь та інше. Нарада проведена в дружній, робочій атмосфері, на всі питання , які хвилювали наших спеціалістів, надано відповідь та найдено шляхи вирішення тих чи інших питань.
Тісна взаємодія, взаєморозуміння та оперативне реагування на місцях-це гарантія ефективної роботи нашої галузі!
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347447427_995420898120646_6323614692064139319_n.jpg)
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347426473_995420791453990_7760082276117067335_n.jpg)