Наші будні

???? Білгород-Дністровське МУВГ здійснюючи зрошення сільгоспугідь водокористувачів , бере воду з р.Дністер та через підводящий канал довжиною 8,3 км та Головну насосну станцію, а далі по розгалуженій системі відкритих каналів та трубопроводів подає воду на поля, згідно договорів та заявок.
☘️????Перед Головною насосною станцією в аванкамері, звідки йде забір води потужними насосами, виникла проблема, яка заважає – велика кількість водорості, цвітіння води.Це наслідок замулення каналу, невелика глибина, висока температура повітря-все це причини виникнення даної ситуації.
????????Проект розчистки та поглиблення підводящого каналу та аванкамери розроблено та через брак коштів не може бути реалізований, адже такі види робіт виконуються за кошти державного бюджету. Щороку Білгород-Дністровське МУВГ зверталося до Держводагентства , а зараз до Агентства меліорації та рибного господарства про надання коштів на проведення днопоглиблення та розчистки підводящого каналу. ????????????Маємо надію, що настане мирний час і ця робота буде профінансована і виконана.
✅ Наразі боремось з водоростями , ряскою та іншою водяною рослинністю доступними силами та засобами!