![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
Білгород-Дністровське МУВГ здійснюючи зрошення сільгоспугідь водокористувачів , бере воду з р.Дністер та через підводящий канал довжиною 8,3 км та Головну насосну станцію, а далі по розгалуженій системі відкритих каналів та трубопроводів подає воду на поля, згідно договорів та заявок.
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
Перед Головною насосною станцією в аванкамері, звідки йде забір води потужними насосами, виникла проблема, яка заважає – велика кількість водорості, цвітіння води.Це наслідок замулення каналу, невелика глибина, висока температура повітря-все це причини виникнення даної ситуації.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Наразі боремось з водоростями , ряскою та іншою водяною рослинністю доступними силами та засобами!