Полив 2021 року

??Для Білгород-Дністровського МУВГ полив 2021 року став таким собі іспитом та можливістю розвитку, адже в цьому році про необхідність поливу заявили великі сільгосппідприємства району , які багато років не зрошували свої поля, вирощуючи зернові культури без поливу.
Тому взимку всі сили Білгород-Дністровського МУВГ були направлено на відновлення насосних станцій НСП-2,3 (які не працювали по 20 років. Великий об’єм роботи було виконано з метою відновлення поливу новому водокористувачу , який зрошує 1500га ДП ДГ «Андріївське». Це державне підприємство, яке вирощує насіння зернових культур та кукурудзу, завдяки зрошенню з нашої меліоративної системи має можливість одержати 2 урожаї за рік- після покосу зернових, посіяли гречку, яка зрошується, та визріє до жовтня. Для забезпечення круглодобового поливу ДП ДГ «Андріївське» придбано 2 нових дощувальні машини типу «Фрегат».
Цей позитивний досвід вирощування 2 врожаїв за рік неможливий був би без меліоративної системи, тому спільні зусилля колективу Білгород-Дністровського МУВГ, під керівництвом Бурлак Б.І. та водокористувачів дають гарний результат. ???????
Повноводні канали нашої меліоративної системи- це можливість розвитку нашого підприємства, нашої галузі та гарантія гарних врожаїв наших водокористувачів!!
Возможно, это изображение (на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (водоем)
Возможно, это изображение (водоем и природа)
Возможно, это изображение (озеро)
Нет описания фото.