Продовжуємо роботи з розчистки та підготовки до подачі зрошувальної води по відкритим каналам Білгород-Дністровської зрошувальної системи. Гарні погодні умови сприяють проведенню робіт по бетонуванню швів на магістральному каналі.Бетонну суміш виготовляємо власними силами з якісних матеріалів, витримуючи всі необхідні умови для висихання суміші.
Бетонування швів плит перекриття відкритих каналів- це запорука мінімізації втрат та фільтрації зрошувальної води в каналах !
Працюємо з надією на краще та відповідальністю!
Гарних та щедрих урожаїв усім хто працює на землі!
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417459926_1125662121763189_8008823439041185043_n.jpg)
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417498152_1125662491763152_2610725069088048181_n.jpg)
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417507150_1125662388429829_7488430083557099529_n.jpg)
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/417537741_1125662241763177_6412106508722831677_n.jpg)