05.07.2024р.відбулась онлайн-нарада

????05.07.2024р. відбулась онлайн-нарада Державного агентства України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм з управліннями водного господарства під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віталія Головні.
????В онлайн-нараді прийняли участь заступник начальника Білгород-Дністровського МУВГ Попов Сергій Васильович та спеціалісти управління.
???? Щодо стану проходження зрошувального сезону доповідав перший заступник Голови Держрибагентства Кот Тарас Петрович.
????Білгород-Дністровським МУВГ, станом на 05.07.2024р. вже подано зрошувальної води на поля сільгоспводокористувачів на 10 % більше ніж у минулому році.Спека, високі температурні показники , вносять корективи, та потребують більших об’ємів води на зрошення. Відремонтоване взимку насосно-силове обладнання витримує такі навантаження, а колектив працює злагоджено та відповідально.Всі заявки на подачу води виконуються в повному обсязі!
❗️До відома водокористувачів, з об’єктивних причин, в зв’язку з підняттям цін на електроенергію, які не залежать від Білгород-Дністровського МУВГ, зміниться і вартість зрошувальної води.
????Серед інших питань на нараді були питання підготовки до Третього Меліоративного форуму, який відбудеться 18-19 липня у м.Чернівці, та питання щодо стану передачі окремо визначеного індивідуального майна та інше.