13 грудня в Білгород-Дністровській райдержадміністрації відбулась нарада на якій було розглято хід проведення інвентаризації водних об’єктів на території Білгород-Дністровського району.

13 грудня в Білгород-Дністровській райдержадміністрації відбулась нарада на якій було розглято хід проведення інвентаризації водних об’єктів на території Білгород-Дністровського району, відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 19.07.2021 № 19111/66/1-21, на виконання протокольного рішення за підсумками наради щодо виконання пункту 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021, що відбулася в Міністерстві розвитку громад та територій України 05.07.2021.
? Про спільну проведену роботу з органами місцевого самоврядування з інвентаризації водних об’єктів доповідала нач.ВВО та ТЕБ Білгород-Дністровського МУВГ Давидович Л.П.Так було створено в усіх громадах району комісії з інвентаризації, проведено обстеження та складено акти обстеження ,складено перелік водних об’єктів , які не наповнені водою та не можуть використовуватись у господарській діяльності.
Найкраще проведено роботу з інвентаризації в Старокозацькій ОТГ, в цій громаді найбільша кількість водних об’єктів.Землевпорядник Караблут Б.П. підготував якісні картографічні матеріали, активно приймав участь у спільних обстеженнях.?
Дуже повільно йде робота у Дивізійській та Тузлівській ОТГ.на нараді прийнято рішення активізувати роботу з проведення інвентаризації в цих громадах.‼
Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (7 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)