28.05.2024р спеціалісти Білгород-Дністровського МУВГ прийняли участь у вебінарі

????????????????28.05.2024р спеціалісти Білгород-Дністровського МУВГ прийняли участь у вебінарі, який організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України разом з представниками міністерством сільського, лісового та рибного господарства Японії на тему «Покращення грунтів, меліорація, включаючи технології іригації».
????У вебінарі брали участь представники таких відомих компаній по виробництву насосів як KUBOTA та TORICHIMA ( Японія). Вони презентували свої новітні розробки насоси типу «Д» ,багатьом водокористувачам вони відомі, які до речі експлуатуються в деяких системах в Україні майже 40 років.Ці насоси надійні, економічні, ефективні, надлегкі.????
???? Компанія KAKUICHI представила свої розробки в сфері шлангового зрошення, це надійні матеріали швидкої зборки, які будуть працювати багато років.
????Зацікавили наших спеціалістів розробки компанії KURIMOTO LTD метод швидкого монтування та ремонту бетонних каналів-це легкий та дуже міцний матеріал. За допомогою якого можливо відремонтувати великі площі каналів.
????????????????Щиро дякуємо Японському Уряду за таку важливу допомогу в розвитку сільського господарства України в такий нелегкий для нашої країни час, за допомогу новою технікою та новітніми розробками. Шановні наші водокористувачі, якщо когось зацікавили новітні японські розробки звертайтесь за контактами до начальника відділу водокористування Білгород-Дністровського МУВГ Синиченко Олени Юріївни- тел.0671080868