38 років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС сталася найбільша і найстрашніша за своїми наслідками техногенна радіаційна аварія. Внаслідок вибуху і руйнування 4 реактора ЧАЕС тонни радіоактивних елементів потрапили у зовнішнє середовище. Приблизно 3,5 млн. людей вважаються потерпілими від цієї катастрофи, 600 тисяч осіб стали учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Роботи над «загоєнням цієї радіоактивної рани планети» тривають досі.
Про це та питання захисту під час радіаційної аварії, або вибуху розмовляли сьогодні, 26.04.2024р.в Білгород-Дністровькому МУВГ . Інженер по ТБ Любарський В.О.розповів як сталась Чорнобильська аварія, які наслідки та як у випадку загрози ядерного вибуху зберегти своє життя.Присутнім було продемонстровано як користуватись протигазом ,які основні дії та рухи при користуванні протигазом .
Пам’ятаємо про Чорнобильську катастрофу, дякуємо всім, хто виявив жертовність та мужність, виконуючи свій професійний і громадянський обов’язок – персоналу ЧАЕС, пожежникам, військовослужбовцям, ученим, медикам, які брали участь у ліквідації наслідків цієї аварії.