Всесвітній день води

Кампанія Всесвітнього дня води 2023 року проходить під гаслом «Прискорення змін» та заохочує людей вживати заходів у власному житті, щоб змінити спосіб використання, споживання та управління водою.
Сьогодні, у Всесвітній день води, вперше за майже 50 років відкривається Конференція ООН з водних ресурсів, яка триватиме до 24 березня та стане ключовою можливістю зібрати світових лідерів разом для прискорення вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство. Адже від цього залежить прогрес за всіма основними глобальними напрямами: від охорони здоров’я до голоду, від ґендерної рівності до робочих місць, від освіти до промисловості.
Мета Всесвітнього дня води 2023 року – закликати людей: «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі». Наводячи приклад стародавньої легенди перуанського народу кечуа про колібрі, яка носить краплі води, щоб загасити велику лісову пожежу, автори кампанії закликають людей робити все можливе, щоб допомогти вирішити кризу в галузі водопостачання та санітарії.
Цьогорічний Всесвітній день води – це унікальна можливість об’єднати зусилля для вирішення проблемних питань, пов’язаних з водними ресурсами, і разом прискорити прогрес.
Долучайтеся до інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня води та використовуючи хештег #ВсесвітнійДеньВоди #WorldWaterDay, наведіть приклади з власного життя, що підтверджують відповідальне ставлення до водних ресурсів.
Пам’ятайте, що вода є вичерпним ресурсом і, роблячи свій внесок у її збереження, ви інвестуєте у здорове майбутнє прийдешніх поколінь.
Возможно, это изображение водоем и текст