![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbc/1/16/1f30a.png)
Відзначити День Дністра не словом, а ділом вирішили машиністи РЗУ під керівництвом начальника групи НС Шокот С.І. Прибирання берегу Дністра було заплановане в рамках заходів до Дня Дністра. Прибирання проводилось на території РЗУ( біля с.Паланка).Саме в цьому місці вода з р.Дністер надходить до підводящого каналу довжиною 8,3 км, а далі до головної насосної станції Білгород-Дністровської зрошувальної системи.
Гарно попрацювали , прибрали сміття не тільки на березі Дністра, а й частково підводящий канал, зібрали 5 мішків сміття!!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbc/1/16/1f30a.png)