![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1/16/1f1eb_1f1f7.png)
Зустріч з французьською делегацією
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
Начальник Білгород-Дністровського МУВГ Бурлак Б.І та заступник Попов С.В. прийняли участь у важливій нараді 7.02.2024 з французьською делегацією, яка відбулась в Одеській обласній адміністрації .В нараді приймали участь П’єр Ельброн-керівник делегації та уповноважена особа від президента Франції Макрона, Сиріль Бельє-інвестор Французьської сторони, представник державних і приватних компаній, від Державного агентства меліорації та рибного господарства-Кот Т.П., спеціалісти облдержадміністрації.
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
На нараді розлядались питання розвитку меліоративної галузі України та Одещині зокрема.Французька делегація має на меті розробку спільних проектів та допомогу для такої важливої галузі розвитку Одещини- меліорації.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Такі зустрічі надихають та дають надію на розвиток нашої галузі, впевненість в тому що розвинені європейські країни, як Франція, вбачають великій потенціал в меліорації і будуть надавати допомогу в її розвитку на Одещині.