Колектив Білгород-Дністровського МУВГ щиро вітає з ювілеєм диспетчера І категорії Колесниченко Наталію Вікторівну! Гарна людина і відповідальний спеціаліст , Наталля Вікторовна працює на цій посаді і в нашому управлінні 32 роки!!!Після закінчення аграрного технікуму вона прийшла працювати до нашого управління і залишилась до сьогодні .За гарну роботу неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками!
Тож , шановна коллего, вітаємо від щирого серця з ювілеєм і бажаємо прекрасного самопочуття і оптимістичного настрою життя, удачі і міцного здоров’я, світлих ідей і добрих надій, щасливих днів і чудових свят в колі рідних і дорогих людей!
![Возможно, это изображение (1 человек, цветок и в помещении)](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/230892807_567895207539886_7296568734716647214_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=nRv4M0_RYHMAX83ilOt&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=746a53eeef271ad3dd0f0403ace0e262&oe=6154CEE5)
![Возможно, это изображение (1 человек, эустома, роза и текст)](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/231349142_567895437539863_3963689647335097559_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=vVa3pwx9kbYAX9Cijh-&tn=pbsxrPq3I60-qe5J&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=a12493f23201b97040594a6973a73743&oe=6154938D)