Підготовка до поливного сезону 2024!!!
До поливного сезону 2024 року Білгород-Дністровське МУВГ готується відповідально .Завчасно ремонтуємо «серце» нашої поливної системи – це агрегати Головної насосної станції.
Наразі проводяться роботи по ремонту спарки 1,2. Для проведення ремонтних робіт на цих насосах були запрошені фахівці з м.Суми, які мають провести заміну роторів та інші роботи , які потребують спеціальних кваліфікаційних знань та досвіду.
Ми впевнені що поливний сезон буде інтенсивним,а водокористувачі знають що Білгород-Дністровське МУВГ надійний постачальник зрошувальної води на поля!
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417427087_1111717039824364_7311665161784419418_n.jpg)
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417452797_1111716913157710_2693474814913669793_n.jpg)
![](https://bd-muvg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417453421_1111716986491036_7343990319955591440_n.jpg)