30 березня 2023 року в приміщенні Одеської обласної державної (військової ) адміністрації відбулась робоча нарада з водокористувачами Одеської області, щодо стану реформи галузі меліорації та готовності зрошувальних систем до поливного сезону 2023 року.
В нараді прийняли участь посадові особи обладміністрації, заступник голови Державного агентства меліорації та рибного господарства- Тарас КОТ,Павло БУЛАНОВИЧ-директор департаменту екології та природних ресурсів Одеської державної обласної кадміністрації , Алла СТОЯНОВА- директор Департаменту аграрної політики Одеської державної обласної кадміністрації та інші.
В цій нараді прийняв участь начальник Білгород-Дністровського МУВГ БУРЛАК Борис Іванович .На нараді були обговорені питання створення ОВК ( об’єднання водокористувачів), яких всього в Україні створено 13 , начало посівного сезону та інші.
![Возможно, это изображение 5 человек и люди стоят](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339059075_105459765835945_881676970541864006_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=o9jH3VYx3gQAX_DD4uA&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AfBY8RC3yqx9c0KJ2skeTNNKnmFczbPlSngxR8gbBKIM3Q&oe=642B684E)
![Возможно, это изображение 1 человек и в помещении](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/338203690_247575214504117_1886056163079464650_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=bT0fW87oETEAX8p7kCp&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AfDR0a4HhWP4PRjDW3yKfRBcEhYplOMdi4PglrI65Co5PA&oe=642B9468)