10 вересня 2021року з робочим візитом Одещину відвідав міністр аграрної політики та продовольства України Роман ЛЕЩЕНКО та перший заступник Міністра Тарас ВИСОЦЬКИЙ.

?10 вересня 2021року з робочим візитом Одещину відвідав міністр аграрної політики та продовольства України Роман ЛЕЩЕНКО та перший заступник Міністра Тарас ВИСОЦЬКИЙ. Ціль візиту: «Актуальні питання законодавчого врегулювання функціонування меліоративних систем: практика та перспективи розвитку».
Робоча нарада під головуванням Романа Лещенка відбулась в Одеській обласній державній адміністрації де обговорювалися проблеми відновлення зрошення в Україні, а саме:
1) обговорення проекту Закону України «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель» з метою подальшого оформлення правок від народних депутатів України та підготовки його до другого читання;
2) подальші заходи щодо відновлення зрошувального землеробства у разі ухвалення Верховною Радою України Закону України «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель»;
3) вартість подачі води на зрошення;
і питання регіону:
1) 12 пілотних проектів Одеської області щодо реконструкції і модернізації меліоративних систем;
2) можливо є необхідність обговорити залучення коштів (державних, інвестиційних) в інші проекти щодо зрошення?;
3) подальша експлуатація Дунай-Дністровської зрошувальної системи.
?Також Роман ЛЕЩЕНКО та голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ на брифінгі обговорили питання взаємодії органів місцевого самоврядування з органами державної виконавчої влади питань аграрного розвитку, земельних відносин та оподаткування.
? Після обговорення всіх питань ?делегацією було здійснено виїзд до ГНС Нижньо-Дністровської зрошувальної системи с.Маяки , ГНС Білгород-Дністровської зрошувальної системи та інші.
? Начальником Білгород-Дністровського міжрайонного управління водного господарства Бурлак Б.І. піднімались питання модернізації з метою енергозбереження двох насосних станцій НСП-2, НСП-6 та скидного каналу 4МКД Білгород-Дністровської зрошувальної системи . На теперішній час на них виділені кошти та кошторисні роботи знаходяться та стадії завершення. Також міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко обіцяв розглянути питання реконструкції ГНС Білгород-Дністровської зрошувальної системи.???
Возможно, это изображение (13 человек, в том числе Борис Бурлак и Иван Кичук и люди стоят)
Возможно, это изображение (5 человек, в том числе Борис Бурлак и Иван Кичук, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (5 человек, в том числе Борис Бурлак и Иван Кичук и люди стоят)
Возможно, это изображение (5 человек, в том числе Борис Бурлак и Иван Кичук и люди стоят)