![Подання звітів про використання води за 2019 рік](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/81936547_2557094861194543_821053238525558784_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=2OEAjTh0QhcAX_-kMPc&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=dc577e414d7cca1152d37b9c52fb18ba&oe=5E979AD1)
Термін подання звітів про використання води за 2019 рік – 1 лютого 2020 року. Умови: Звіт подається водокористувачем з урахуванням усіх місць водокористування у межах області. При цьому враховуються такі показники: -забір води із поверхневих та підземних водних об’єктів в обсязі від 20 куб.м води на добу; -наявність оборотних систем водопостачання загальною потужністю 1000 куб.м води на добу і більше незалежно від кількості забраної води; -використання води для виробництва напоїв незалежно від кількості води; -скид зворотних (стічних) вод безпосередньо у водні об’єкти та підземні горизонти. Варто зазначити, що звіт складається на основі даних первинного обліку водокористування згідно з показниками засобів вимірювальної техніки, результатів вимірювань показників якості води (пункт 1.7 Порядку ведення державного обліку водокористування).Водокористувачі подають звіти у водогосподарські організації Держводагентства, які здійснюють ведення державного водного кадастру за розділом «Водокористування». У результаті зібраних даних, Агентством буде проведено їх ретельний аналіз. Достовірність даних аналізуватиметься на підставі наданої водокористувачами інформації щодо первинного обліку водокористування та результатів хімічних аналізів води, дозволів на спеціальне водокористування, а також нормативних розрахунків водокористування та водовідведення (пункт 1.15 Порядку ведення державного обліку водокористування). Детальнішу інформацію щодо заповнення звітності можна отримати за адресами відповідних водогосподарських організацій: https://bitly.su/KXDqjN Обов’язковість подання таких звітів регламентовано Порядком ведення державного обліку водокористування, затвердженим наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78.